Montaż, serwis i naprawa drzwi

Blauman dba o szczegóły

Zadbany dom to wizytówka każdej posesji. Nie da się tego osiągnąć bez idealnie dobranych elementów. Drzwi i okna pokazują, że właściciele przywiązują wagę do szczegóły. Najważniejsze by framugi były szczelne a szyby wytrzymałe.

Przedmioty zużywają się, co nie tylko obniża estetykę domu, ale też podwyższa rachunki za ogrzewanie. Przedsiębiorstwo Blauman nie tylko naprawia drzwi i okna, ale też zabezpiecza obiekty. Dzięki temu nie widać na nich śladów wieloletniego użytkowania.

Serwis drzwi antywłamaniowych Legnica – profesjonalne usługi w szerokim zakresie

Serwis w Legnicy zajmuje się kompleksową realizacją usług związanych z drzwiami

W skład świadczonych na wysokim poziomie usług wchodzi:

– serwisowanie i kompleksowa naprawa,

– renowacja,

– czyszczenie i konserwacja

– montaż dodatkowego wyposażenia,

– okresowe przeglądy stolarki drzwiowej

– konserwacja i regulacja okuć lub wymiana na nowe,

– wymiana uszczelek i wiele innych

– montowanie zabezpieczeń antywłamaniowych

Dla profesjonalistów z tej dziedziny nie ma większego znaczenia z jakiego tworzywa wykonane są drzwi. W pełni wyspecjalizowani pracownicy potrafią szybko i skutecznie uporać się z wszelkimi usterkami w stolarce aluminiowej, drewnianej oraz plastikowej – PCV.

Drzwi antywłamaniowe w Legnicy – poczuj się bezpiecznie

Branża stolarki otworowej dynamicznie rozwija się w naszym kraju. Na rynku budowlanym wprowadzane są ulepszenia i nowe materiały. Montując drzwi zawsze stosujemy najnowsze rozwiązania. Słuchamy naszych klientów i podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia. Często proponujemy drzwi przeciwpożarowe lub drzwi antywłamaniowe. Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Doświadczeni pracownicy

Zdobyta przez pracowników na przestrzeni lat wiedza o naprawie stolarki drzwiowej sprawia, że klienci są zawsze zadowoleni ze świadczonych usług. Specjaliście nie tylko zawsze dokładnie słuchają klientów ich wymagań oraz uwag, lecz także ciągle poszerzają swoją wiedzę w tym zakresie. Dzięki temu firma cieszy się nienaganną opinią, co znacznie wpływa na nieustanny wzrost klientów. Posiadamy wszystkie certyfikaty i uprawnienia dostępne na naszej stronie internetowej.

Serwis drzwi antywłamaniowych – Legnica i okolice

Firma jest zlokalizowana w Legnicy, więc większość usług jest świadczona na rynku tego miasta oraz w niedalekich miejscowościach. W przypadku większych zleceń możliwa jest realizacja usług na terenie całego kraju.

Przedsiębiorstwo współpracuje zarówno z firmami, instytucjami publicznymi jak i wieloma klientami indywidualnymi.